Piperon logo
 • Partnerid
 • Nexans

NPAG logo

Nexans Power Accessories pakub täiuslikku valikut keskpinge kaabli süsteemidele, olemas on tarvikuid kõikidele seadmetele. Tarvikud vastavad kõigile Euroopa liidus kehtestatud normidele ja standarditele, toodetel on olemas test sertifikaadid, see tähendab, et tehtud on täielikult kõik nõutud testid ning enamgi veel.

Nexans Power Accessories koondab endas mitut erineva tootegruppi. Kuumkahanevad tarvikud toodetakse Itaalias, saadval on kuni 52kV tarvikud.

Euromold logo

MV accessories

Nexans Power Accessories gruppi kuulub ka Euromold N.V, kes arendab ja toodab puutekindlaid nurkliiteid, kuni 72kV külm-kahanevaid kaablitarvikuid ja seadmete läbiviik isolaatoreid. Tänapäeval leiab neid läbiviike kõigis meil paigaldatud SF6 - või vaakum seadmetes. Ka puutekindel kaablitarvik on Eestis oma kindla koha leidnud. Nad on loodud väga töökindlaks ja sellepärast pole nendega siiamaani mingeid suuremaid probleeme esinenud. Toodete kvaliteedi ja hinna suhe on vägagi paigas ja võrdlust konkurentidega teha ei saa. Mõned konkurendid kasutavad samuti Euromold-i toodangut, kuna kvaliteet on tasemel.

GPH logo

MV mechanical cable lugs and connectorsVeel on Nexans Power Accessories grupis GPH, kes arendab ja toodab kaablitarvikutele metallist detaile. Kõikvõimalikud kaablikingad ja jätkuhülsid on nende igapäevatööks. Võimalik on kliendi soovide järgi teha ka täiesti erilisi tarvikuid. Võtmesõnaks on nende tarvikute testid ja vastavus IEC 61238-1 standardile. Euromold-i ja kuum-kahanevate toodete komplektides kasutame me just nende toodangut. Allolevas videos on lühidalt näha GPH tootmisüksuse tegemised.

Toodete otsingufilter

Kvaliteetsed tooted

madal- ja keskpingele

 • EstLink 2

  Estlink 2 omatarbe
  trafo kaitselüliti
  DSCF7732
 • ASKO

  Spetsiaalselt murduvate
  peade murdmiseks.

   

 • M630-1000

  Uus momentpeadega
  seeria nüüd kohal

   

  Mechanical connector M630-1000
 • OTSAMUHVID

  Nexans üle Eesti

   

  Imavere
 • KMM 15-50

  Koorija nii kestale kui
  sooneisolatsioonile.

   

  KMM 15-50 tool
 • KG05

  Sooneisolaatsioonile
  kalde lõikaja.

   

  KG05 tool
 • Tootmine

  Liigpingepiiriku
  valmistamine

   

  making Surge arrester
 • Testimine

  Kaablitarvikute testimine
  on väga tähtis

   

  testing
 
rating stamp

Edukas Eesti Ettevõte

Oleme  auhinnatud AA reitinguga Edukas Eesti Ettevõte.

Võta meiega ühendust

Teie Nimi(*)
Lubatud on ainult tähed!

email(*)
Invalid Input

Teie sõnum(*)
Invalid Input

Invalid Input