Piperon logo
 • DMV 65
 Kindlasti on kõigil kaablimuhvi paigaldajatel tuttav olukord kus on töö jõudnud sinna faasi, kus on vaja hakata paigaldama kaablikinga või jätkuhülssi ja kasutada on murduvate poldipeadega tarvikud. Enamasti nende peade maha murdmine kergelt ei lähe - küll on king ebamugavas asendis, küll on ruumi seadme juures vähe, kaablikinga on vaja paigal hoida, et soon kõveraks ei läheks, murdumise hetk on raskesti etteaimatav ja tavaliselt järgneb sellele võtme vabaks pääsemine koos valusate või veriste sõrmenukkidega.
DMV65
GPH ehk Nexans Power Accessories tegi seda jälle! Kui aastaid tagasi GPH tegi algust momentpeadega poltkaablikingade ja -jätkuhülsside tootmisega, siis oli see tohutu samm edasi pressitavate tarvikute juurest. Nüüd on murduvate poldipeadega tarvikud laialt levinud ja nende paigaldamiseks ainult paar kohmakat hoidmise abivahendit välja töötatud. Meil on hea meel teatada, et GPH on patendeerinud ja valmistanud DMV 65 tööriista, mis teeb poltide murdmise imelihtsaks ja käepäraseks. Uus abivahend on mõeldud kasutamiseks koos tavalise akudrelliga, millel pole lööki ja mis muidu ei oleks võimeline poldipäid maha murdma.
Nimetusega "Väändemomendi võimendaja", on selle tööriistaga momentpeade keeramine lihtsam kui kunagi varem. Kasutada saab tavalisi 1/2 tolli otsaga padruneid vastavalt poldipea mõõdule. Tööriistal on kaks "sarve" mis hoiavad keeramise ajal kinga keeramise suunale vastu ja ei lase kaabli soont kõveraks keerata.

Toodete otsingufilter

Kvaliteetsed tooted

madal- ja keskpingele

 • EstLink 2

  Estlink 2 omatarbe
  trafo kaitselüliti
  DSCF7732
 • ASKO

  Spetsiaalselt murduvate
  peade murdmiseks.

   

 • M630-1000

  Uus momentpeadega
  seeria nüüd kohal

   

  Mechanical connector M630-1000
 • OTSAMUHVID

  Nexans üle Eesti

   

  Imavere
 • KMM 15-50

  Koorija nii kestale kui
  sooneisolatsioonile.

   

  KMM 15-50 tool
 • KG05

  Sooneisolaatsioonile
  kalde lõikaja.

   

  KG05 tool
 • Tootmine

  Liigpingepiiriku
  valmistamine

   

  making Surge arrester
 • Testimine

  Kaablitarvikute testimine
  on väga tähtis

   

  testing
 
rating stamp

Edukas Eesti Ettevõte

Oleme  auhinnatud AA reitinguga Edukas Eesti Ettevõte.

Võta meiega ühendust

Teie Nimi(*)
Lubatud on ainult tähed!

email(*)
Invalid Input

Teie sõnum(*)
Invalid Input

Invalid Input